Kontakt

Nedan hittar du kontaktuppgifter till olika personer och föreningar i Popkollo. Du är varmt välkommen att höra av dig om du har frågor eller funderingar!

Kansli Riksorganisationen

Malin Helldorff
Medlems- och utbildningsansvarig
malin.helldorff@popkollo.se

Hanna Rothelius
Utvecklings- och finansieringsansvarig (föräldraledig)

Malin Ringsby
Marknadsförings- och kommunikationsansvarig (föräldraledig)

Sydney Ankers
Marknadsförings- och kommunikationsansvarig (vik)
sydney.ankers@popkollo.se

Annika Lindberg
Förenings- och arrangörsansvarig
annika.lindberg@popkollo.se

Cindy Lee
Sponsrings- och samarbetsansvarig (vik.)
Projektledare för producentprojektet Vem kan bli producent
cindy.lee@popkollo.se

Åsa Johnsen
Innehållsansvarig för producentprojektet Vem kan bli producent
asa.johnsen@popkollo.se

Sooz Romero
Intersektionell tillgänglighetsmetodutveckling och projektledare för “Popkollo för fler”
sooz.romero@popkollo.se

Styrelse Riksorganisationen

Nathalie Appadu
Lisa Asu
Elin Borgvall Piel
Marie Kry
Kristina Johansson
SaraBeata Hagström

Kontakt: lisa.asu@popkollo.se

Lokala kontaktpersoner

Popkollo Arvika – Emma Larsson, emma.larsson@popkollo.se
Popkollo Falun – Elin Jernberg, elin.jernberg@popkollo.se
Popkollo Gotland – Minna Bolin, minna.bolin@popkollo.se
Popkollo Göteborg (inkl Falköping, Kungälv, Tjörn, Trollhättan)- Jessica Nilsson, jessica.nilsson@popkollo.se
Popkollo Hultsfred – Morgan Klippel, morgan.klippel@popkollo.se
Popkollo Impra/Jazz – Alexandra Trogada, alexandra.trogada@popkollo.se
Popkollo Katrineholm – Sara Korpela, sara.korpela@popkollo.se
Popkollo Norra Stor-Stockholm (inkl Upplands Väsby, Östhammar, Vallentuna) – Helena Ahlqvist, helena.ahlqvist@popkollo.se
Popkollo Norrbotten – Elin Grunditz, elin.grunditz@popkollo.se
Popkollo Botkyrka – Sofia Rolandsdotter, sofia.rolandsdotter@popkollo.se

Kontakt Kansli

E-post: hej@popkollo.se

Telefon: 08-42 00 52 32
Adress:
Ringvägen 21a, 118 53 Stockholm

Tillgänglighet: Flera trappor utan ramp leder ner till lokalen. Hund vistas ibland i lokalen. Kontakta oss för mer information om tillgängligheten.

FÖLJ OSS PÅ

Facebook Twitter Tumblr Instagram

Nyhetsbrev

Vill du få senaste nytt från Popkollo? Anmäl dig till vårt nyhetsbrev här: