Kontakt

Nedan hittar du kontaktuppgifter till olika personer och föreningar i Popkollo. Du är varmt välkommen att höra av dig om du har frågor eller funderingar!

Kansli Riksorganisationen

Hanna Rothelius
Verksamhetsansvarig
hanna.rothelius@popkollo.se

Malin Ringsby
Marknadsförings- och kommunikationsansvarig (föräldraledig)

Sydney Ankers
Marknadsförings- och kommunikationsansvarig (vik)
sydney.ankers@popkollo.se

Annika Lindberg
Förenings- och arrangörsansvarig
annika.lindberg@popkollo.se

Cindy Lee
Sponsrings- och samarbetsansvarig (vik.)
Projektledare för Vem kan bli producent
cindy.lee@popkollo.se

Åsa Johnsen
Innehållsansvarig för Vem kan bli producent (föräldraledig)

Sooz Romero
Intersektionell tillgänglighetsmetodutveckling och projektledare för “Popkollo för fler”
sooz.romero@popkollo.se

Styrelse Riksorganisationen

Nathalie Appadu (Ordförande)
Jasmine Bagherzadeh Gustafsson (Vice ordförande)
Sofia Thun (Sekreterare)
Elin Borgvall Piel (tf Kassör)
Marie Kry
Sara Åsberg
Kristina Johansson (Kassör – föräldraledig)

Kontakt: jasmine.bagherzadeh.gustafsson@popkollo.se 

Lokala kontaktpersoner

Popkollo Arvika – Marie Johansson, marie.johansson@popkollo.se
Popkollo Falun – Elin Jernberg, elin.jernberg@popkollo.se
Popkollo Gotland – Minna Bolin, minna.bolin@popkollo.se
Popkollo Göteborg (inkl Falköping, Kungälv, Tjörn, Trollhättan)- Jessica Nilsson, jessica.nilsson@popkollo.se
Popkollo Hultsfred – Morgan Klippel, morgan.klippel@popkollo.se
Popkollo Impra/Jazz – Alexandra Trogada, alexandra.trogada@popkollo.se
Popkollo Katrineholm – Shima Farajzadeh, shima.farajzadeh@popkollo.se
Popkollo Norra Stor-Stockholm (inkl Upplands Väsby, Östhammar, Vallentuna) – Helena Ahlqvist, helena.ahlqvist@popkollo.se
Popkollo Norrbotten – Sofie Grabo, sofie.grabo@popkollo.se
Popkollo Botkyrka – Frida Svensson, frida.svensson@popkollo.se
Popkollo Folkmusik – Alicia Jardine, alicia.jardine@popkollo.se
Popkollo Sundsvall – Andrea Jonasson, andrea.jonasson@popkollo.se

Kontakt Kansli

E-post: hej@popkollo.se

Telefon: 08-42 00 52 32
Adress:
Ringvägen 21a, 118 53 Stockholm

Tillgänglighet: Flera trappor utan ramp leder ner till lokalen. Hund vistas ibland i lokalen. Kontakta oss för mer information om tillgängligheten.

FÖLJ OSS PÅ

Facebook Twitter Tumblr Instagram

Nyhetsbrev

Vill du få senaste nytt från Popkollo? Anmäl dig till vårt nyhetsbrev här: